Varenummer 25-336078
Fabrikant BILSTEIN 
Produktlinje BILSTEIN - B6 Performance (DampMatic®)
EAN numre 4025258902131
Garanti 24 måneders reklamationsret
Width 10,5
Weight 3,32
Length 68
Height 10,5
For OE-nr. 1352281080
For OE-nr. 1355821080
For OE-nr. 1355827080
For OE-nr. 1355829080
For OE-nr. 1355830080
For OE-nr. 1355930080
For OE-nr. 1356967080
For OE-nr. 1357401080
For OE-nr. 1357467080
For OE-nr. 1357469080
For OE-nr. 1362546080
For OE-nr. 1362547080
For OE-nr. 1362548080
For OE-nr. 1362549080
For OE-nr. 1362553080
For OE-nr. 1362554080
For OE-nr. 1362557080
For OE-nr. 1362558080
For OE-nr. 1362559080
For OE-nr. 1362560080
For OE-nr. 1362577080
For OE-nr. 1368970080
Monteringsside bagaksel
Støddæmpertype Gastryk
Støddæmper-konstruktion Dæmper ikke fjederbærende
Støddæmper-befæstigelse øverste øje
Støddæmper-befæstigelse nederste øje
Længde 485 mm
Affjedringstype til køretøjer med bladaffjedring
Undervogn til køretøjer uden forstærket chassis
Længde 1 293 mm
Længde 2 439 mm
Egnet til køret.-type Camper
Køretøjsudstyr 2 til køretøjer uden lav Al-Ko-chassis
Køretøjsudstyr 2 til køretøjer med med fabriksmonteret understel
Køretøjsudstyr 2 til køretøjer med fabriksmonteret fladchassis
Støddæmper-system enkeltrør