Varenummer JSL361
Fabrikant TRW 
EAN numre 3322937964680
Garanti 24 måneders reklamationsret
Monteringsside foraksel
Tillægsartikel/Yderligere info. 2 med kugleleje
Højde 67 mm
Nødv. antal 2
Materiale Gummi/metal
Indvendig diameter 12 mm
Udvendig diam. 76 mm
For OE-nr. 0000007683364
For OE-nr. 0007683362
For OE-nr. 07683364
For OE-nr. 46414184
For OE-nr. 60811373
For OE-nr. 7683362
SVHC til køretøjer uden styrevinkelbegrænsning

OEM numre Producent af originalt udstyr