Varenummer 51277319
Fabrikant HERTH+BUSS ELPARTS 
EAN numre 4026736444570
Garanti 24 måneders reklamationsret
Monteringsside mellem kabineventilator og formodstand
For producent Alfa Romeo
For producent Renault
Antal stikkontakter 2 -polet
Tillægsartikel/Yderligere info. med stikhus
Tillægsartikel/Yderligere info. 2 med ledning
Kabelkvad. 4 mm²
Kabellængde 150 mm
Ledningisolerings-materiale Silikone
Temp.omr. fra -25 °C
Temp.omr. til +140 °C
For OE-nr. 52410903
For OE-nr. 5241090
For OE-nr. 52412557
For OE-nr. 60779301
For OE-nr. 7701207453
For OE-nr. 77363393
For OE-nr. 7701206541
Stikhusvers. Stikhus

OEM numre Producent af originalt udstyr

ALFA ROMEO

FIAT

LANCIA