Varenummer 51277283
Fabrikant HERTH+BUSS ELPARTS 
EAN numre 4026736426057
Garanti 24 måneders reklamationsret
Monteringsside mellem kabineventilator og formodstand
For producent Alfa Romeo
For producent Fiat
For producent Iveco
For producent Lancia
Antal stikkontakter 5 -polet
Kabellængde 150 mm
Tillægsartikel/Yderligere info. med stikhus
Tillægsartikel/Yderligere info. 2 med ledning
Kabelkvad. fra 2,5 mm²
Kabelkvad. til 4 mm²
Temp.omr. fra -25 °C
Temp.omr. til +140 °C
Ledningisolerings-materiale Silikone
For OE-nr. 500326616
For OE-nr. 13248240
For OE-nr. 13480494
For OE-nr. 46723713
For OE-nr. 6845796
For OE-nr. 77362439
For OE-nr. 77364374
For OE-nr. 77364714
For OE-nr. 77366027
For OE-nr. 77366210
Stikhusvers. Stikhus
SVHC Ingen SVHC substans tilgængelig!

OEM numre Producent af originalt udstyr