Varenummer 26054 01
Fabrikant LEMFÖRDER 
EAN numre 4047437082502
Garanti 24 måneders reklamationsret
Monteringsside venstre foraksel
Monteringsside højre foraksel
Tillægsartikel/Yderligere info. 2 uden kugleleje
Antal pr. aksel 2
Alt. rep.sæt 31206 01
For OE-nr. 4041955
For OE-nr. 4053300
For OE-nr. 4070497
For OE-nr. 4094280
For OE-nr. 4360393
For OE-nr. 4706416
For OE-nr. 5C11-18183-AA
For OE-nr. YC15-18183-AG
SVHC til køretøjer uden styrevinkelbegrænsning

OEM numre Producent af originalt udstyr