Varenummer 24.3606-9965.5
Fabrikant ATE 
EAN numre 4006633458382
Garanti 24 måneders reklamationsret
1.431 kr.med moms
1.144,80 kr.uden moms
Calipertype Type 1. kaliper
Ombytningsdel
Tillægsartikel/Yderligere info. uden holder
Stempeldiameter 60 mm
Bremsesystem ATE
MAPP-code tilgæng.
Parret artikelnummer 24.3606-9966.5
Det anbef. tilbehørs varenr. 11.0101-5409.2
Det anbef. tilbehørs varenr. 11.0101-5704.2
Det anbef. tilbehørs varenr. 11.0441-6008.2
Det anbef. tilbehørs varenr. 11.8116-0299.1
Det anbef. tilbehørs varenr. 11.8116-0327.1
Det anbef. tilbehørs varenr. 11.8171-0008.1

OEM numre Producent af originalt udstyr