Varenummer 24.3601-1713.5
Fabrikant ATE 
EAN numre 4006633305525
Garanti 24 måneders reklamationsret
Calipertype Type 1. kaliper
Ombytningsdel
Stempeldiameter 60 mm
Tillægsartikel/Yderligere info. uden holder
Bremsesystem ATE
Parret artikelnummer 24.3601-1714.5
Det anbef. tilbehørs varenr. 11.0101-5402.2
Det anbef. tilbehørs varenr. 11.0441-6003.2
Det anbef. tilbehørs varenr. 11.8116-0197.1
Det anbef. tilbehørs varenr. 11.8116-0290.2
Det anbef. tilbehørs varenr. 11.8170-0530.1
Det anbef. tilbehørs varenr. 11.8171-0008.1
MAPP-code tilgæng.

OEM numre Producent af originalt udstyr